МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

РЕГИОНАЛНО УПРАВЛЕНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕТО - КЮСТЕНДИЛ

Актуално

Училищна панорама и панорама на професионалното образование - Кюстендил
7 май 2019 г.,
14.00 часа, Читалище „Братство“, гр. Кюстендил

ПОКАНА

Регионално управление на образованието – Кюстендил кани учениците, родителите, представители на образователните институции, представители на бизнеса и обществеността да вземат участие в Общински форум „Училищна панорама и панорама на професионалното образование - Кюстендил“, който ще се проведе на 7 май 2019 година в Читалище „Братство“, гр. Кюстендил

Прочети още...

Училищна панорама и панорама на професионалното образование - Дупница
8 май 2019 г.,
14.00 часа, Спортна зала - фоайе, гр. Дупница

ПОКАНА

Регионално управление на образованието – Кюстендил кани учениците, родителите, представители на образователните институции, представители на бизнеса и обществеността да вземат участие в Общински форум „Училищна панорама и панорама на професионалното образование - Дупница“, който ще се проведе на 8 май 2019 година в Спортна зала - фоайе, гр. Дупница

Прочети още...

Предстоящо

Резултати от проведения конкурс за длъжността „директор“ на общинско и държавно неспециализирано училище на територията на област Кюстендил

Във връзка с проведения конкурс за длъжността „директор“ на общинско и държавно неспециализирано училище на територията на област Кюстендил, длъжностите са заети от следните кандидати, класирани на първо място:

  1. Професионална техническа гимназия „Джон Атанасов“ гр. Кюстендил - Радина Атанасова
  2. Професионална гимназия по хранително-вкусови и химични технологии гр. Дупница - Виолета Стефанова-Савова
  3. Средно училище „Св. Климент Охридски“ гр. Дупница - Гергана Лазова
  4. Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Яхиново, община Дупница - Георги Станчев
  5. Основно училище „Христо Ботев“ с. Самораново, община Дупница - Даниела Белчева
  6. Основно училище „Аверкий Попстоянов“ гр. Рила - Татяна Симеонова
  7. Начално училище „Св. Климент Охридски“ гр. Кюстендил - Евелина Димитрова
  8. Основно училище “Проф. Марин Дринов“ гр. Кюстендил - Татяна Танева-Даскалска
  9. Основно училище „Св. Климент Охридски“ с. Трекляно, община Трекляно - Младен Джамбазки
  10. Средно училище „Христо Ботев“ гр. Сапарева баня - Емилия Гелева