МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

РЕГИОНАЛНО УПРАВЛЕНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕТО - КЮСТЕНДИЛ

Актуално

Съгласно Заповед № РД09-642/12.03.2021 г., изменена и допълнена със Заповед № РД09-683/15.03.2021 г. на министъра на образованието и науката за учениците от V до XII клас от училищата и центровете за подкрепа за личностно развитие на територията на област Кюстендил да се организира обучение от разстояние в електронна среда чрез използване на средствата на информационните и комуникационните технологии, считано от 15.03.2021 г. до 02.04.2021 г. включително.

 

 

МЕСЕЧНА ЦЕЛЕВА ПОМОЩ ЗА СЕМЕЙСТВА С ДЕЦА ДО 14-ГОДИШНА ВЪЗРАСТ ПРИ ОБЯВЕНО ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ ИЛИ ОБЯВЕНА ИЗВЪНРЕДНА ЕПИДЕМИЧНА ОБСТАНОВКА

Предстоящо

Обучение за външни инспектори за целите на инспектирането за 2021 г.

Публикувано на 13.05.2021 г.

В изпълнение на чл. 15, ал. 2 от Правилника за устройството и функциите на Националния инспекторат по образованието, ОБЯВЯВАМ обучение за външни инспектори за целите на инспектирането за 2021 г.

Заявления за участие в обучението ще се приемат от 17 май до 21 юни 2021 г. в офиса на НИО от 9.30 до 17.00 ч. всеки работен ден на следния адрес: София, бул. „Д-р Г. М. Димитров“ № 52 Б, ет. 7, офис 2 или изпратени по електронна поща на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите..

Необходими документи:

Прочети още...

РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „БЪЛГАРИЯ В МЕН 2020“ с подтема „Мечтая“

Областна комисия за оценяване на конкурсните работи на участниците в третото издание на Регионалния конкурс за есе  на тема „ България в мен 2020“ с подтема „Мечтая“ класира следните участници на призови места:

I възрастова група (V – VII клас):

Първо място: Александра Ингилийска – VII а клас - ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“- гр. Дупница

Второ място: Милена Петрова – VII а клас - ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“- гр. Дупница

Трето място: Анджелина Казакова – VII б клас - ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“- гр. Дупница

II възрастова група (VIII - IX клас):

Първо място: Мирела Йорданова - IX в клас - ПГ „Христо Ботев“– гр. Дупница

III-та възрастова група (X-XI клас):

Първо място: Паола Милушева - X клас - ПГ „Христо Ботев“ – гр. Дупница

Второ място: Вилияна Павлова - X клас - ПГ „Христо Ботев“ – гр. Дупница

Трето място: Теодора Дюлгерова - X клас - ПГ „Христо Ботев“ – гр. Дупница

 

Класираните ученици ще получат грамоти.